Списък на всички кандидат депутати от ДОСТ и НПСД - списъкът е взет от ЦИК https://www.cik.bg/bg/ns2017/canlist

  • Благоевград
    • 1. Хюсеин Хасан Хафъзов
    • 2. Мехмед Мехмед Хаджи
    • 3. Наазим Наазимов Мусанков
    • 4. Адем Сайди Зърбаш
    • 5. Мехмед Сабри Газинов
    • 6. Мехмедалия Сабриов Удев
    • 7. Нурвед Рамушева Ел Хусеин
    • 8. Ахмед Ахмедов Вранчев
    • 9. Юсеин Мустафа Каран
    • 10. Владимир Минков Караилиев
    • 11. Мехмед Муртазов Клечов
    • 12. Фикрет Хюсеинов Байрямов
  • Бургас
    • 1. Айдоан Муталиб Али
    • 2. Исмаил Джемал Юмер
    • 3. Шабан Мустафа Вурал
    • 4. Нури Метин Нури
    • 5. Айлин Шерафедин Читак
    • 6. Емине Юзден Емурла
    • 7. Мехмед Ереджеб Кърали
    • 8. Хюсеин Али Мехмед
    • 9. Емин Юмер Хасан
    • 10. Ружди Мехмед Салим
    • 11. Сабрие Осман Хасан
    • 12. Исмаил Салим Смаил
    • 13. Тайбе Сюлейман Ахмед
    • 14. Зекерие Мехмед Адем
    • 15. Ремзи Ахмед Ахмед
    • 16. Хюсеин Мустафа Хюсеин
    • 17. Салих Мехмед Метраш
  • Варна
    • 1. Венцислав Йорданов Каймаканов
    • 2. Халил Ахмед Юмер
    • 3. Севинч Саидова Хасанова
    • 4. Ашкън Исмет Якуб
    • 5. Заличен
    • 6. Заличен
    • 7. Реджеб Митхат Реджеб
    • 8. Динчар Бейджит Хюсеин
    • 9. Джемал Мустафа Джемал
  • Велико Търново
    • 1. Танер Мустафов Исмаилов
    • 2. Светлозар Методиев Влайков
    • 3. Илиян Тодоров Ангелов
    • 4. Захари Иванов Ангелов
    • 5. Емял Айдънова Мехмедова
    • 6. Елиз Диндарова Караманлиева
    • 7. Тунай Зюнеб Гафуров
    • 8. Силвия Богданова Салиева
    • 9. Камелия Траянова Сюлейман
    • 10. Игдан Нуриев Логоров
    • 11. Надя Миленова Расимова
    • 12. Велин Йорданов Бозов
    • 13. Мюрвет Исинова Караисинова
  • Видин
    • 1. Розалин Милифонов Станев
    • 2. Красимир Любенов Русинов
    • 3. Валентина Асенова Велева
    • 4. Михаил Василев Михайлов
  • Враца
    • 1. Слави Милев Димитров
    • 2. Светослав Трифонов Георгиев
    • 3. Калина Божидарова Спиридонова
  • Габрово
    • 1. Танер Неджиб Юзеир
    • 2. Александър Орлинов Сербезов
    • 3. Танер Исметов Ходжев
  • Добрич
    • 1. Билгин Реджебов Якубов
    • 2. Денис Едип Номан
    • 3. Урал Мехмед Кязим
    • 4. Гюлай Неджиб Бекир
    • 5. Сечил Сафинас Фаредин
    • 6. Гюлхан Муса Вейсел
    • 7. Борислава Тошкова Божилова
    • 8. Ахмед Мустафа Ахмед
    • 9. Мелих Мехмедов Хаджиев
    • 10. Гьокхан Ерсел Ахмед
    • 11. Ярослав Младенов Руменов
  • Кърджали
    • 1. Лютви Ахмед Местан
    • 2. Шабанали Ахмед Дурмуш
    • 3. Тасим Мюмюн Тасим
    • 4. Михриджан Исмаил Изет
    • 5. Хикмет Мехмед Сюлейман
    • 6. Нефиде Исмет Наим
    • 7. Исмаил Ибрахим Кьосеюмер
    • 8. Фатме Али Ахмед
    • 9. Беркант Хасан Ходжа
    • 10. Неждет Хасанов Хабибов
  • Кюстендил
    • 1. Здравка Стефанова Емилова
    • 2. Мариян Илиев Костадинов
    • 3. Денис Георгиев Димитров
    • 4. Емил Илиев Рангелов
  • Ловеч
    • 1. Захари Хариев Велев
    • 2. Калоян Валентинов Кирилов
    • 3. Илия Миленов Антонов
    • 4. Борислав Ангелов Стефанов
    • 5. Севда Илианова Ангелова
    • 6. Ивайло Каменов Каменов
  • Монтана
    • 1. Косьо Асенов Михайлов
    • 2. Олег Славков Петров
    • 3. Румен Илиев Цанков
    • 4. Миглена Пенкова Георгиева
    • 5. Владимир Иванов Йорданов
    • 6. Милен Георгиев Митов
  • Пазарджик
    • 1. Стоян Иванов Динков
    • 3. Антоанета Николова Тодорова-Галева
    • 4. Радослав Живков Радев
    • 5. Наим Кадиров Садъков
    • 6. Ерол Вайдинов Шишеков
  • Перник
    • 1. Тихомир Петров Пейчев
    • 2. Ваня Димитрова Генадиева
    • 3. Катрин Миролюбова Асенова
    • 4. Данаил Иванов Данчов
    • 5. Анита Страхилова Алексова
  • Плевен
    • 1. Сузан Ваит Зечири
    • 2. Ерен Алиев Екремов
    • 3. Марек Иков Александров
    • 4. Джевдет Синан Осман
    • 5. Емил Соколов Върбанов
    • 6. Екрем Рухиев Кочев
    • 7. Ерол Зиверов Юсеинов
    • 8. Сабри Сюлейманов Ибраимов
    • 9. Турай Ахмедов Татарлъ
    • 10. Едиз Ердинов Чомлекчиев
    • 11. Айтунч Орханов Османов
    • 12. Гюлденис Гюрселова Сакаджиева
    • 13. Айгюн Тургаев Али
  • Пловдив 16
    • 1. Кемал Мустафов Тинев
    • 2. Венцислав Йорданов Каймаканов
    • 3. Петър Господинов Георгиев
    • 4. Анелия Тачкова Явашева
    • 5. Сергей Славчев Маринов
    • 6. Александър Сашов Камбов
    • 7. Емил Сашов Бакърджиев
    • 8. Андон Найденов Салтъков
    • 9. Гюлезар Яшар Садък
    • 10. Сергей Атанасов Маджаров
    • 11. Ангел Асенов Атанасов
    • 12. Тунджай Наид Паша
    • 13. Мехмед Асанов Пастърмаджиев
    • 14. Осман Мехмедов Юсеинов
    • 15. Милко Александров Шолов
    • 16. Траян Димитров Узунов
    • 17. Осман Зевкиев Алиев
    • 18. Танер Осман Камберов
    • 19. Владимир Стоянов Рангелов
    • 20. Ангел Руменов Тодоров
    • 21. Райчо Стоянов Маринов
    • 22. Киро Христов Велинов
  • Пловдив 17
    • 1. Шабанали Ахмед Дурмуш
    • 2. Бедрие Юсеинова Търмазова-Исмаил
    • 3. Ердуан Сали Мехмед
    • 4. Танер Фикри Алимолла
    • 5. Наил Наим Рустем
    • 6. Ерай Илми Екимов
    • 7. Халим Нурсетов Ахмедов
    • 8. Нермин Хасан Местан
    • 9. Алаатин Вайдинов Ахмедов
    • 10. Йозел Ахмедов Мюмюнов
    • 11. Юзджан Нешедов Фейзов
    • 12. Метин Мюмюн Исмаил
    • 13. Сюлейман Ресми Сюлейман
    • 14. Хавизе Юксел Фейзиева
    • 15. Вели Шукри Ходжа
    • 16. Шенол Шаиб Ахмед
  • Разград
    • 1. Рейхан Ридван Вели
    • 2. Хюсние Фикрет Расимова
    • 3. Салим Сюлейман Мустафа
    • 4. Фатме Селим Али
    • 5. Танер Зекимюрен Шакир
    • 6. Ахмед Гюрселов Еминов
    • 7. Асан Асанов Хойров
    • 8. Исуф Илми Хатиб
  • Русе
    • 1. Айдоан Муталиб Али
    • 2. Севгюл Зия Мюймюн
    • 3. Бюлент Бахриев Хасанов
    • 4. Зеки Зекерие Исмаил
    • 5. Зюхтю Руфат Калит
    • 6. Айфер Хикметова Алиева
    • 7. Съткъ Муталибов Ириев
    • 8. Самет Фахрединов Юмеров
    • 9. Тезгюл Илиязова Небиева
    • 10. Мюжген Алиева Ахмедова
    • 11. Бюлент Белгинов Идиризов
    • 12. Ясен Станимиров Милев
  • Силистра
    • 1. Корман Якубов Исмаилов
    • 2. Рашид Апти Куру
    • 3. Тезджан Феим Мюзелиф
    • 4. Кенан Дуран Рахим
    • 5. Танжур Танер Мехмед
    • 6. Ахмед Садък Ахмед
    • 7. Бахри Басри Хайрула
  • Сливен
    • 1. Емине Хюсеинова Онбашъ
    • 2. Ашкън Рамадан Веиз
    • 3. Михаил Мариянов Петров
    • 4. Пламена Стефкова Петрова
    • 5. Владимир Красимиров Андонов
    • 6. Златица Митева Кунева
    • 7. Садуллах Ахмед Таш
    • 8. Айхан Сюлейманов Бекиров
    • 9. Велико Тошков Костадинов
    • 10. Милена Христова Иванова
    • 11. Заличен
    • 12. Али Вели Молла
  • Смолян
    • 1. Хюсеин Хасан Хафъзов
    • 2. Медиха Салихова Заимова
    • 3. Хари Алексиев Алексиев
    • 4. Стефан Асенов Бояджиев
    • 5. Росица Симеонова Ималова
    • 6. Ралица Асенова Ратайска
  • София 23
    • 1. Корман Якубов Исмаилов
    • 2. Николина Александрова Даскалова
    • 3. Мария Костадинова Васева
  • София 24
    • 1. Евгений Светославов Михайлов
    • 2. Георги Атанасов Боздуганов
    • 3. Мария Костадинова Васева
  • София 25
    • 1. Мариана Василева Георгиева-Бенчева
    • 2. Левен Асенов Латинов
    • 3. Атанас Илиев Илиев
    • 4. Момчил Василев Стефанов
    • 5. Георги Борисов Манолов
  • София област
    • 1. Мехмет Асан Хафъз-Сюлейман
    • 2. Омуртаг Аспарухов Караханов
    • 3. Янко Алдинов Афъзов
  • Стара Загора
    • 1. Иса Емин Бесоолу
    • 2. Мариана Василева Георгиева-Бенчева
    • 3. Сунай Реджеп Хаджъ
    • 4. Севим Хаккъ Юмерова
    • 5. Алиосман Басри Мурат
    • 6. Идает Юсеин Манафова
    • 7. Мехмед Назифов Кехайов
    • 8. Седат Сабри Изет
    • 9. Йоско Асенов Черкезов
    • 10. Илия Стефанов Ангелов
    • 11. Иван Дечев Стоянов
    • 12. Съби Стефанов Ангелов
  • Търговище
    • 1. Орхан Ахмедов Исмаилов
    • 2. Шенол Мехмедеминов Мехмедов
    • 3. Севинч Саидова Хасанова
    • 4. Халил Хасанов Халилов
    • 5. Марям Алиосман Мутиш
    • 6. Алкан Ахмед Хабил
  • Хасково
    • 1. Лютви Ахмед Местан
    • 2. Себахтин Шакир Халил
    • 3. Албен Събков Манджуков
    • 4. Ибрахим Алейдин Ибрахим
    • 5. Рушен Ахмед Мехмед
    • 6. Валентина Бенова Николова
    • 7. Юсеин Ибрямов Юсеинов
    • 8. Алпер Рафет Емурла
    • 9. Сабрие Шабан Осман
    • 10. Сефиде Сеид Мехмед
    • 11. Дора Минчева Мутафова
    • 12. Росен Господинов Стоев
    • 13. Румен Боянов Райчев
  • Шумен
    • 1. Орхан Ахмедов Исмаилов
    • 2. Нурай Ахмед Зърън
    • 3. Юксел Ахмедов Хасанов
    • 4. Назъм Басри Сали
    • 5. Атидже Цанкова Молова
    • 6. Невин Неджиб Ахмед
    • 7. Севинч Джафер Керим
    • 8. Зия Рефкъ Мехмед
    • 9. Нуртен Ремзи Хамид
    • 10. Нурал Фикрет Садък
    • 11. Гюнай Ридван Хълми
    • 12. Аляйдин Хасан Сали
  • Ямбол
    • 1. Ахмед Юсеин Юсеин
    • 2. Ерол Неджибов Юмеров
    • 3. Марияна Димитрова Васильевска
    • 4. Заличен

Моля, въведете следния код, за да изпратите Вашият коментар
Генерирай нов код